25/05/16

אשרור החלטת הוועדות התחומיות על הזוכים במלגות אלון לשנת תשע”ז

על פי תקנון מלגות אלון, על ות”ת לאשרר  את רשימות הזוכים במלגות אלון ואת רשימות העתודה , לשנת תשע”ז,  אשר אושרו ע”י פורום יושבי הראש של ועדות מלגות אלון בתחומים השונים ביחד עם יו”ר ות”ת .

כדלקמן:

 

בתחום מדעי הרוח

  1. ד”ר גיא דרשן, מקרא , לימודי תרבות עברית, אוניברסיטת ת”א
  2. ד”ר מיכאל שנקר, לימודים איראניים, האוניברסיטה העברית
  3. ד”ר יהודה אלפר, פילוסופיה יהודית ואסלאמית של ימי הביניים, אוניברסיטת בר-אילן
  4. ד”ר עתר לבנה, מקרא, ספרות יהודית מימי הביניים, אוניברסיטת בן-גוריון
  5. ד”ר שלום צדיק, מחשבת ישראל, אוניברסיטת בן-גוריון

 

רשימת עתודה:

  1. ד”ר גיל שגיא, פילוסופיה של הלוגיקה והלשון, אוניברסיטת חיפה

 

 

בתחום מדעי החברה

  1. ד”ר רואי אדמון, נוירופסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת חיפה
  2. ד”ר ציפי הורוביץ קראוס, Educational Neurosience, הטכניון
  3. ד”ר רועי טרייסטר, סיעוד, אוניברסיטת חיפה
  4. ד”ר שלמה ישראל, פסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית בירושלים
  5. ד”ר גוטמן יפעת, סוציולוגיה והיסטורית השוואתית, אוניברסיטת בן-גוריון

 

רשימת עתודה:

  1. ד”ר יוחאי נדן, עבודה סוציאלית, האוניברסיטה העברית בירושלים
  2. ד”ר ג’ניפר אושר, מדע המדינה, אוניברסיטת בן-גוריון

 

 

בתחום מדעי החיים

  1. ד”ר יונתן סביר, ביולוגיה מערכתית, הטכניון
  2. ד”ר לירן שלוש, אימונולוגיה, מכון וייצמן
  3. ד”ר שרגא שוורץ, גנטיקה מולקולרית, מכון וייצמן למדע
  4. ד”ר משה אלקבץ, עמידות לטיפולים אנטי סרטניים, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
  5. ד”ר דוד סלומון, מיקרוביולוגיה, אוניברסיטת תל-אביב
  6. ד”ר מעיין סלטון, ביוכימיה, האוניברסיטה העברית בירושלים

 

רשימת העתודה:

  1. ד”ר עודד ברגל טל, אקולוגיה, אוניברסיטת בן-גוריון
  2. ד”ר תמר אבין-ויטנברג, מדעי הצמח, האוניברסיטה העברית בירושלים

 

 

בתחום המדעים המדוייקים וההנדסה

  1. ד”ר ניר לונדון, מדעי המחשב וביולוגיה חישובית, מכון וייצמן
  2. ד”ר אילנה נסקי, הנדסה ביורפואית, אוניברסיטת בן-גוריון
  3. ד”ר מורן פלדמן, מדעי המחשב, האוניברסיטה הפתוחה
  4. ד”ר רשף מאיר, תורת המשחקים החישובית, הטכניון
  5. ד”ר תומר מיכאלי, עיבוד אותות וראיה ממוחשבת, הטכניון
  6. ד”ר יובל פלימוס, תאוריה של מדעי המחשב, הטכניון
  7. ד”ר ענת מילוא, כימיה אורגנית פיזיקלית,  או’ בן-גוריון
  8. ד”ר כפיר בלום, פיזיקה של חלקיקים ואסטרופיזיקה, מכון וייצמן
  9. ד”ר יעל אמסטרדם, ניהול נתונים, אוניברסיטת בר-אילן

 

רשימת העתודה:

  1. ד”ר אורי גדרון, כימיה, האוניברסיטה העברית בירושלים
  2. ד”ר יורי גנדל, הנדסה סביבתית, הטכניון.